banner461
banner195

Bu Yılda Hayal Gibi

Nevşehir Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı Yaşar Göncü, yıllardır gündemde olan ve bir türlü çıkarılamayan market yasasının bir an çıkarılmasını beklediklerini belirtti.

Bu Yılda Hayal Gibi
19 Haziran 2013 Çarşamba 10:43

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı Yaşar Göncü, yıllardır gündemde olan ve bir türlü çıkarılamayan market yasasının bir an çıkarılmasını beklediklerini belirtti.

 

Yıllardır bir türlü meclise getirilemeyen konunun seçimden sonra kurulacak yeni hükümetin gündeme getirmesini beklediklerini ifade eden Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı Yaşar Göncü, “Yıllardır gündemde olan ancak siyasilerin bir türlü samimi davranıp çıkaramadıkları market yasasını çıkarmalarını istiyoruz. Bu aşamadan sonra mevcut bulunan marketlerin kapanması ya da taşınması mümkün olmayacaksa en azından yeni büyük marketlerin şehir merkezine kurulmamasını istiyoruz. Küçük esnafımızı çok ciddi boyutta olumsuz etkileyen bu duruma artık siyasi partilerin ciddi bir şekilde eğilmesini istiyoruz. Düşünün marketlerde artık lastik bile satılır oldu” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.