banner461
banner195

Burası Nevşehir! İşte Konuşan Resimler

Alçak FETÖ terör örgütü tarafından 15 Temmuz tarihindeki Darbe Girişimi sonrası Nevşehir halkının tarihe not düşecek o dik duruşu ve o resimler:

Burası Nevşehir! İşte Konuşan Resimler
07 Ağustos 2016 Pazar 15:20

banner143
Burası Nevşehir!
İlgili Galeriye Git
banner134
15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası Nevşehir ilk geceden bugüne demokrasi nöbeti için Diriliş meydanlarını doldurarak Tek Bayrak Tek Vatan Tek Millet ve Tek Devlet adına sabahlara kadar hiç uyumadı.

O hain girişimden bugüne Nevşehir tarih sayfalarına aktarılacak bir çok unutulmaz fotoğraf kareleri, uzunca süre hafızalardan hiç silinmiyecek gibi... 

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) tarafından 15 Temmuz
 Darbe Girişiminde Nevşehirli 2 Şehidimiz 1 Gazimiz Var!

15 Temmuz gecesi Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığında görevli Polis memuru Nevşehir'in Ürgüp ilçesi Boyalı Köyü halkından Fevzi Başaran tedavi gördüğü hastanede şehit olmuştu.

Yine Darbe girişiminin ilk gününde pelsinvanya askerleriyle karşı karşıya gelip vatan için şehit olan polisler arasında bir de Avanoslu bayan polis vardı.  Avanoslu Şehit özel Harekat polisi Demet Sezen de Ankara'da şehit olmuştu.

Ayrıca 15 Temmuz darbe gecesi Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Cep telefonuyla ekranlara yaptığı açıklamasında herkesi sokaklara, havalimanına, köprüye, meydana davet etmesiyle birlikte Darbeye karşı koymak için Şehitler Köprüsü’ne giden ve darbeci hainlerce açılan ateş sonrası göğsünden vurularak Gazi olan Yazıhüyük nüfusuna kayıtlı Nevşehirli Demokrasi Gazimiz Ersoy Kabaktepe'de o günün kahramanlarından.

İşte o Kahraman Nevşehirli Demokrasi Şehitlerimiz: Fevzi Başaran ve Demet Sezen ( Ruhları Şad Mekanları Cennet Olsun Allah Rahmet Eylesin)


İşte Demokrasi Gazimiz Ersoy Kabaktepe:Burası Nevşehir! İşte Konuşan Resimler;Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.