banner461

Büro Memur-Sen Genel kurulla birlikte Şube olmanın sevincini de yaşadı

Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Büro Memur-Sen 1. Olağan genel kurulunda şube olmanın heyecanını da yaşadı.

Büro Memur-Sen Genel kurulla birlikte Şube olmanın sevincini de yaşadı
30 Nisan 2016 Cumartesi 15:01

banner143
banner134
Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Büro Memur-Sen 1. Olağan genel kurulunda şube olmanın heyecanını da yaşadı.
Kapadokya Sporcu Kamp Eğitim Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilen Büro Memur-Sen 1. Olağan genel kurul toplantısına Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir’in yanı sıra, Aksaray, Kırşehir ve Niğde Büro Memur-Sen Şube Başkanları, Memur-Sen Nevşehir İl Temsilciliğine bağlı sendikaların Şube başkanları ile Büro Memur-Sen üyeleri katıldı.
Genel Kurul divanının oluşturulmasının ardından Saygı duşu ve İstiklal marşının takip ettiği genel kurul de konuşan Memur-Sen İl Temsilcisi ve aynı zamanda Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Özdemir, Büro Memur-Sen’in üye sayısını 450’ye yükselterek şube olmasının Memur-Sen camiasında büyük bir sevinç oluşturduğuna dikkat çekti.
Genel kurula tek aday olarak giren Büro Memur-Sen Şube Başkanı İsmail Hakkı Ağmanalmaz, son 5 yılda yetkili sendika olma özelliğinin kazanılmasının yanında Büro Memur-Sen Şubesinin şube özelliğinin kazanılmasında emeği geçen tüm üyelerine teşekkür etti.
Toplantıya katılan Aksaray, Kırşehir ve Niğde Şube başkanları ise konuşmalarında Memur-Sen’in kurucu genel başkanı Merhum Mehmet Akif İnan’ı yad ederken, uzun süren mücadelelerin ardından illerinde kazanılan sendikal başarılara dikkat çektiler.
Yapılan genel kurulda Büro Memur-Sen Şube Başkanlığına yeniden İsmail Hakkı Ağmanalmaz seçilirken, yönetiminde; Ahmet Bumin Dörtkol, Mehmet Kahraman, Menduh Doğan, Hasan Duruş, Evre Gülkan ile Süleyman Doğan isimleri yer aldılar. 


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ak partili - 4 yıl önce
Allah mübarek etsin