banner461
banner195

Büyük Alışveriş Kolaylığı

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Pazarcılar Odası Başkanlığı pazaryerinde özellikle çocuklu ailelerin rahatlıkla alışveriş yapabilecekleri bir kolaylığı halka sunmaya devam ediyor.

 Büyük Alışveriş Kolaylığı
15 Aralık 2014 Pazartesi 11:54

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Pazarcılar Odası Başkanlığı pazaryerinde özellikle çocuklu ailelerin rahatlıkla alışveriş yapabilecekleri bir kolaylığı halka sunmaya devam ediyor. 

Süpermarketlerdeki alış veriş kolaylığını Vatandaşa tanıyan ve Pazaryerinde alışveriş aracı sayısının geçtiğimiz günlerde 250’ ye çıkaran Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Pazarcılar odası başkanlığı bu kez de yanlarında çocukları ile pazaryerine alışveriş için gelen ailelere büyük bir kolaylık sağladı.

Oda Başkanı Selim Özmen, söz konusu çocuklu alışveriş araçlarının vatandaşlardan gelen talepler üzerine hizmete konulduğunu, pazaryerine alışveriş için vatandaşın rahat bir şekilde alışverişlerini yapabilmelerine yönelik bundan sonraki süreçte de bu tür uygulamaların devam edeceğini belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
alış veriş kolaylığı pazar yapmakla bitmiyor vatandaş pazaryerinden otobüs durağına kadar taşıyamıyor başkanımızın sözü vardı pazardan mahalleelre servis verecekti sadece tokiye var diyerlerin canı yokmu