banner461
banner195

Çağlayan'daki Savcılar Kapadokya da Stres Attılar‏

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nce düzenlenen operasyonda gözaltına alınan birçok ünlü ismin sorgusunu yapan Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı savcıları Sayın Haluk Gedikli ve Ramazan Saban hafta sonu Kapadokya da dinlendiler.

Çağlayan'daki Savcılar Kapadokya da Stres Attılar‏
26 Ağustos 2013 Pazartesi 15:23

banner143
banner134

 İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nce düzenlenen operasyonda gözaltına alınan birçok ünlü ismin sorgusunu yapan Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı savcıları Sayın Haluk Gedikli ve  Ramazan Saban hafta sonu Kapadokya da dinlendiler.

Kapadokyanın tarihi mekanlarında stres atan  Sayın Gedikli Ve sayın Saban, Ürgüp’lü Turizmci Ömer NAİR’in eşlik ettiği gezide..

Ürgüp Karamanoğlu İbrahim camii,Hayri efendi turbesi,Kılıçaslan turbesi,temenni tepesi,kayakapı ve Ürgüp Üç Güzeller Peribacalrını gezdikten sonra Ortahisar kalesine çıktılar.Burdan Uçhisar Güvercinlik vadisi,Uçhisar kalesi,Esentepe,Göreme,Çavuşin,Paşabağları,Devrent vadilerini gezen Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı savcıları Sayın Haluk Gedikli ve  Ramazan Saba  Kapadokya ya hayran kaldılar.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.