banner461
banner195

Çalışma Ağustos Ayına Kadar Tamamlanacak

Nevşehir İl Özel idaresinin 2015 yatırım programı çerçevesinde bu yıl ilimize bağlı 153 köyün tamamının yollarının parke taş ile döşenmesi planlanıyor.

Çalışma Ağustos Ayına Kadar Tamamlanacak
01 Mayıs 2015 Cuma 17:20

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) İl Özel idaresinin 2015 yatırım programı çerçevesinde bu yıl ilimize bağlı 153 köyün tamamının yollarının parke taş ile döşenmesi planlanıyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İsmail Cihan, yapılan yatırım programına göre bu yıl içerisinde ilimize bağlı 153 köyün yollarının tamamıyla parke taş döşeneceğini söyledi.

Bu çalışmaların tamamen il özel idaresinin kendi öz kaynaklarıyla yapılacağına dikkat çeken İl Özel idaresi genel sekreteri İsmail Cihan, Parke taş döşeme çalışmalarının yanında KAPHİB’in desteği ile Kapadokya Turizm ağı içerisinde bulunan yol ağının ise sıcak asfalt ile yapılacağını ifade etti.

Bu çalışmaların Ağustos ayına kadar tamamlanmasının planlandığını da sözlerine ekleyen İl Özel idaresi genel sekreteri İsmail Cihan, Göreme – Uçhisar yolu güzergahında bulunan yolun ise sıcak asfalt yapılacağını da sözlerine ekledi

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
köylü - 3 yıl önce
Merkeze bağlı olanlar doseniyorda ilçeye bağlı olanlar başka bi devletmi