banner461
banner195

Çalışma Haziran Sonunda Başlayabilir

Nevşehir Belediyesi Eski Karayolları kavşağı ve Vilayet kavşağında Köprülü kavşak çalışmalarının okulların kapanmasının ardından başlatılmasını hedefliyor.

Çalışma Haziran Sonunda Başlayabilir
06 Haziran 2015 Cumartesi 18:40

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesi Eski Karayolları kavşağı ve Vilayet kavşağında Köprülü kavşak çalışmalarının okulların kapanmasının ardından başlatılmasını hedefliyor.  

Her iki kavşakta trafik yoğunluğunun giderilmesi ve şehir içi trafiğine yeni bir düzenleme getirilmesi amacıyla yapılması planlanan iki köprülü kavşak çalışmasının Proje ve alt yapı çalışmalarının hazır olduğuna değinen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Okulların kapanması ve yapılacak çalışmalardan öğrencilerin de olumsuz etkilenmemesini istediklerini belirtmişti.

Ünver, “Söz konusu projelerimiz alt yapısı ile birlikte hazır. Eski Karayolları mevkiinde ciddi bir trafik yoğunluğu var. İnsanlarımız büyük sıkıntı çekiyor. Ve aynı trafik yoğunluğu Vilayet kavşağında da söz konusu. İnşallah Güney Çevre yolu ve bu iki köprülü kavşağımız faaliyete geçirildiğinde şehir içi trafik yoğunluğunu azaltacağız ve daha düzenli bir hale getirmiş olacağız. Bu iki projeyle ilgili her şey hazır, okullarımızın kapanmasını da bekliyoruz. Öğrencilerimiz bu durumdan mağdur olmasın istiyoruz” demişti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
parke hasan - 3 yıl önce
yap yap parke takacak mekan lazm .