banner461
banner195

Cami yaptırma derneği üyelerine teşekkür belgesi

Hacıbektaş Büyükburunağıl Köyü Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği üyelerini makamında kabul eden İlçe Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer;...

Cami yaptırma derneği üyelerine teşekkür belgesi
23 Kasım 2018 Cuma 12:05

banner143
banner134

Hacıbektaş Büyükburunağıl Köyü Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği üyelerini makamında kabul eden İlçe Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer, İlçeye bağlı Büyükburunağıl Köyünde yapımı tamamlanan Camii ve lojmanın gerek dış görünümü, gerekse iç mimarisi ile köy halkına yakışır bir cami olduğunu belirterek, "Bu caminin yapımında emeği geçen Büyükburunağıl Köyü Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği üyelerine ve hayırsever vatandaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.Umarım bu tür çalışmalar diğer derneklerimizde örnek olur" dedi.

Büyükburunağıl Köyü Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği başkanı Mehmet Sapmaz,  "İlçemizin en büyük ihtiyaçlarından biride geniş ve ferah bir cami idi, ben ve ekibimin azimli ve kararlı çalışmaları sonucu ilk önce Allah'ın izni sonrada Büyükburunağıl Köyü hayırsever hemşerilerimizin destekleri camimizi tamamlamış bulunuyoruz. Bizleri destekleyen ve emeğini esirgemeyen tüm köy halkımıza ve devletimize teşekkürü bir borç biliriz " diye konuştu.

Kaymakam Yiğit Yaşar Demirer daha sonra dernek üyelerine Teşekkür Belgesi verdi.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.