banner461
banner195

Çavdar’dan Son Çağrı

Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük belediye başkanı Cengiz Çavdar,6552 Sayılı Kanun kapsamında getirilen geniş düzeyli vergi affından yararlanmak isteyen mükelleflerin, Çevre Temizlik ve Emlak Vergisi ile Su borçları nedeniyle Yazıhüyük Belediyeye başvuruda bulunmalarını istedi.

 Çavdar’dan Son Çağrı
21 Kasım 2014 Cuma 16:53

banner143
banner134

NEVŞEHİR’MHA) Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük belediye başkanı Cengiz Çavdar,6552 Sayılı Kanun kapsamında getirilen geniş düzeyli vergi affından yararlanmak isteyen mükelleflerin, Çevre Temizlik ve Emlak Vergisi ile Su borçları nedeniyle Yazıhüyük Belediyeye başvuruda bulunmalarını istedi. 

TBMM tarafından kabul edilerek Resmi Gazete’ de yayımlanarak yürürlüğü giren 6552 Sayılı Kanun kapsamında aftan yararlanmak isteyen mükellefler başvurularını Yazıhüyük Belediyesi Emlak ve Tahsilat Servisine yapabilecekler.

Mükellefler, ilgili kanun kapsamında Yazıhüyük Belediyesi Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ve Su borçları nedeniyle taksitlendirme imkanından yararlanabilecekler. Müracaatlar 01 Aralık 2014 Pazartesi günü sona erecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.