banner461
banner195

Çavuşin Süper Muhtarıyla Kapadokya’nın Yüzakı Oldu

Nevşehir’in Avanos ilçesine bağlı Çavuşin Köyü Muhtarı Halil Çopur, yaptığı başarılı çalışmalarıyla Kapadokya nın örnek gösterilen ismi olmayı başardı.

Çavuşin Süper Muhtarıyla  Kapadokya’nın Yüzakı Oldu
07 Kasım 2013 Perşembe 21:49

banner143
banner134
Nevşehir’in Avanos ilçesine bağlı Çavuşin Köyü Muhtarı Halil Çopur yaptığı başarılı çalışmalarıyla Kapadokya nın örnek  gösterilen Bölgenin ismi olmayı başardı.

Turistik özellikleri içerisnde barındıran bu anlamda Kapadokya turizminde önemli bir pay sahibi olan Çavuşin köyünde güzel şeyler oluyor...Nevşehir Gündemin adresi FİB Haber.Com olarak takip ettiğimiz ve bu farkındalık yaratan çalışmaları dünden bugüne üst üste koyduğunda bir muhtarlık bütçesiyle akıl almaz işlere imza atan Genç Muhtar Halil Çopur u kutluyoruz...

Köye Yeni Otobüs durakları,asfalt çalışmaları,Kaldırım ve çevre düzenleme çalışmaları Muhtar Çopur un yaptığı hizmetlerden sadece bir çırpıda sayabildiğimiz hizmetler...

Son İcraatlar içinde Çavuşin Avanos giriş yolunda tehlike arz eden ve can ve mal kaybına neden olan Yolda sürücülerin hızlarını kontrol altına almak hızı düşürmek için çalışma başlatıldı...

Çavuşin Köyü Muhtarı Halil Çopur yaptığı açıklamada, Köyümüzün tehlike arz eden Avanos ana yolu üzerinden
Okula giden çocuklarımızın yoldan geçişlerinde sorun yaşamamaları için Avanos yoluna hız kesici kasis takılması çalışmaları tamamlanmıştır dedi.Muhtar Çopur bu hizmetin sağlanmasında emeği geçen Nevşehir il özel idaresi Genel Sekreterimize ve çalışanlarına sonsuz teşekkür ediyorum dedi.
FİB Haber Merkezi olarak genç ve başarılı Çavuşin Muhtarı Sayın Halil Çoıpur u tebrik ediyor,bu güzel çalışmalarının diğer köy hatta belde Belediyelerinede örnek olmasını diliyoruz.

İşte Çavuşin de Avanos yoluna hız kesici kasis takılması çalışmaları dan bir kaç kare...Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Enes Dortkol - 5 yıl önce
Bu bölgedeki can ve mal kayıpları kaçınılmazdı.Bu calısmalarından dolayı gerek muhtarımıza gerekde il özel idareye tessekkürler.
Avatar
Erdem Dörtkol - 5 yıl önce
emeği geçenlerden allah razı olsun.