banner461
banner195

Çelebi: “Borsa Üyelerinin Güçlenmesi İçin Çalışacağız”

Nevşehir Ticaret Borsasında seçim heyecanında artık son viraj dönüldü. 29 Mayısta yapılacak seçimler öncesinde çalışmalarını ekibiyle sürdüren Başkan Adayı Mustafa Çelebi, “Borsa üyelerinin güçlenmesi, şehrimizin ve çiftçilerimizin de kazanacağı rahat edeceği bir sistem düşünüyoruz.”dedi.

Çelebi: “Borsa Üyelerinin Güçlenmesi İçin Çalışacağız”
15 Mayıs 2013 Çarşamba 12:13

banner143
banner134

 Sivil Toplum örgütlerinin üyelerine, hizmet verdikleri insanlara ve şehirlerine karşı çok önemli sorumlulukları olduğunu ifade eden Nevşehir Ticaret Borsası Başkan Adayı Mustafa Çelebi, “Sivil toplum örgütlerinin tabiî ki en öncelikli konusu üyelerine karşı sorumluluklarıdır. Biz üyelerimize değer katmak, güç katmak için ekibimizle birlikte önemli çalışmalar gerçekleştireceğiz. Tabiî ki Borsaya ürünlerini satmaya gelen çiftçilerimizin rahatı ve ürünlerini en iyi şekilde satmaları da bizim için önemli konulardandır. Son olarak şehrimize değer katmakta her birey gibi Ticaret Borsasının da görevidir.”dedi.

Mustafa Çelebi 29 Mayıs ta yapılacak olan Nevşehir Ticaret Borsamız için Artık Değişim zamanı geldiğine inanıyoruz.Siz değerli Borsamız üyelerinin destekleri seçimleri kazandığımızda borsamız üyeleriyle barışık olacağız ve borsamız personelleriyle uyumlu çalışacağız dedi...

Daha Fazla Aş Ve İş İçin Çalışacağız

 

Borsa olarak daha çok aş ve iş üreten bir yapıya kavuşmak için çalışacaklarını ifade eden Mustafa Çelebi, “Nevşehir Ticaret Borsası yarı resmi bir kuruluştur. 5174 sayılı TOBB kanununa tabidir. Kanunun 34. maddesinde belirtilen görevler bizim yol göstericimizdir. Daha öncede belirttiğim gibi kanunların bize verdiği çerçevede Nevşehir e ve ülkemize hizmet etmek istiyoruz. Bu noktada Nevşehir ve Borsamızın tanıtımı, güçlenmesi, ticaret borsası esnafının bilinçlenmesi ve daha fazla iş ve aş üretmesi için gerekli adımları atacağız. Güzel şeyler için uzun süre uğraşmak ve gayret etmek gerekir. Borsa seçimleri yaklaşırken beni destekleyen ve desteklemeyen tüm üyelerimize saygılarımı sunuyorum. Desteklerinin seçimden sonra artarak devam etmesini diliyorum.”dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sevdalı - 5 yıl önce
darısı sizin başınıza yolunuz açık olsun
Avatar
yürü be hocam - 5 yıl önce
yürü be hocam kim tutar seni, ticaret odası tamam sıra asıla rağmen vekillere güvenenlere geldi sıra gök ve ekibide 29 mayısta gidici en az 90 fark beliyoruz hocam
Avatar
yasin çelebi - 5 yıl önce
allah yolunu açık etsin amca