banner461
banner195

Cihan Ne Olacak, Eldivan Ne Zamana Kadar Vekalet Edecek?

İl özel idaresi genel sekreterliğinden alınan İsmail Cihan’ın bu görevden neden alındığına dair net bir açıklama kamuoyuna yapılamadı.

Cihan Ne Olacak, Eldivan Ne Zamana Kadar Vekalet Edecek?
16 Mart 2016 Çarşamba 13:19

banner143
banner134
İl özel idaresi genel sekreterliğinden alınan İsmail Cihan’ın bu görevden neden alındığına dair net bir açıklama kamuoyuna yapılamadı. Cihan’ın hangi kamu kurumunda ne sıfatla görev alacağı, bu göreve atanan Avanos ilçe kaymakamı Mustafa Eldivan’ın ise bu görevde ne zamana kadar kalacağı merak konusu.
Henüz görevinde ikinci yılına giren İsmail Cihan’ın görevden alınmasına ilişkin iddialar ve birbirinden ilginç senaryolar uydurulmaya devam ediyor zira Cihan’ı görevden alan makamdan konuya ilişkin bir açıklama gelmeyince değim yerinde ise ağzı olan konuşuyor, yazıyor, çiziyor.
2. Kez meslek hayatında genel sekreterlik hezimetine uğrayan İsmail Cihan Üniversite genel sekreterliğinin ardından uzun bir süre Ürgüp meslek yüksek okulunda görevlendirilmişti. Sonrasında il özel idaresi genel sekreterliği görevine atanan İsmail Cihan’ın yaşanan bu süreçten sonra hangi kurumu, hangi makama ya da memuriyete atanacağı merak konusu bir hal aldı.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.