banner461
banner195

Çinli Televizyoncular Kapadokya'yı Görüntüledi

Çin in Önemli TV kanallarından DRAGON Tv nin Kapadokya Çekimleri sırasında Ekibini Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız ağırladı...

Çinli Televizyoncular Kapadokya'yı Görüntüledi
04 Şubat 2015 Çarşamba 20:52

banner143
banner134
Çin’de yayın yapmakta olan Dragon Tv Kapadokya tanıtım filmi için geldiği Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde çekim öncesi ve sonrasında kendilerine Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız ev sahipliği yaptı.

Kapadokya Çin'de tanıtılacak ...


Konuya ilişkin olarak açıklamada bulunan Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Çin’de yayın yapmakta olan en önemli Televizyon kanallarından Dragon Tv iki gün boyunca Kapadokya Bölgesimizi tanıtıcı film çekecek. Çin’de yayınlanacak olan Kapadokya tanıtım filmi bölgemize Çinli turistlerin daha fazla ilgi göstermesi konusunda destek sağlamış olacak. Bizde bölgemizin Çin'de ilk kez bu kadar kapsamlı bir şekilde tanıtımına katkılar sağlayacağını düşündüğümüz Çin Dragon Tv kanalını en güzel şekilde ağırlamaya çalıştık dedi.

Başkan Yıldız,konuk Çin heyeti onuruna düzenlediği yemekten sonra Dragon Tv Genel Müdürüne günün anısına bir Çini tabak hediye etti.


Çin in Önemli TV kanallarından DRAGON Tv  Kapadokya da ki çekimlerine yarında devam edeceği bildirildi...

Ayrıca KAPHİB (Kapadokya Turizm Altyapı Hizmet Birliği) Müdürü Levent AK, Çin TV heyetine rehberlik yapıyor...

Çin’de yayınlanacak programın 300 milyon Çinli tarafından izlenmesi ve reklam değerinin yaklaşık 3 milyon 500 bin ABD doları olması bekleniyor. Çekimler  Nevşehir Kapadokya Bölgesinde çoğunlukla  (Uçhisar, Ürgüp, Göreme, Avanos) bölgesini kapsıyor...Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.