banner461
banner195

Çok Bilmişlik Taslayıp Takımımıza Köstek Olmayın”

İlimizi Bölgesel Amatör Futbol Liginde temsil eden Nevşehir Spor GK Başkanı Necmi Cantekin, takıma içte ve dışta zarar vermek isteyenlerin bulunduğunu belirterek, bütün olumsuzluklara rağmen bu sezon başarılı olacaklarına inandıklarını söyledi.

Çok Bilmişlik Taslayıp Takımımıza Köstek Olmayın”
30 Kasım 2013 Cumartesi 13:10

banner143
banner134

 Nevşehir Spor GK Başkanı Necmi Cantekin,

Çok Bilmişlik Taslayıp Takımımıza Köstek Olmayın”

NEVŞEHİR(MHA) İlimizi Bölgesel Amatör Futbol Liginde temsil eden Nevşehir Spor GK Başkanı Necmi Cantekin, takıma içte ve dışta zarar vermek isteyenlerin bulunduğunu belirterek, bütün olumsuzluklara rağmen bu sezon başarılı olacaklarına inandıklarını söyledi.

Mevcut takımın büyük bir kesim tarafından beğenilmesine rağmen bir takım çevrelerin halen takımı olur olmaz yere eleştirdiklerini ve yıpratmaya çalıştıklarını ifade eden Nevşehir Spor GK Başkanı Necmi Cantekin, “Nevşehir Spor’a zarar vermek isteyenler var. Hem içeride, hem dışarıda. Herkes her şeyi çok iyi biliyor. Öyle insanlar var ki, kimisi çok iyi kaleci, kimisi çok iyi yönetici, kimisi çok iyi futbolcu, kimisi çok iyi antrenör. Bu insanlar takımımıza zarar veriyor. Taraftarın içerisinde de ne yazık ki bilerek, ya da bilmeyerek takıma zarar verenlerde var. Emniyet tedbirleri tüm ülke genelinde yapılan bu tür maçlarda alınıyor ve alınmak zorunda. Bu tedbirler nedeniyle bazı taraftarların demoralize olduğunu görüyoruz. Bu takımı taraftarımız bu türlü hadiselere bakmadan 90 dakika desteklemesi gerekiyor. Bu takıma destek verenlerden Allah razı olsun. Destek verecek olanlardan da Allah razı olsun. Ama çok bilmişlik taslayıp bu takıma köstek olmayın. Eğer bu işi çok iyi biliyorlarsa genel kurulda gelirler bu işi sizden daha iyi biliyoruz deyip yönetime aday olurlar. Sonuçta başarı Nevşehir’in başarısı. Dışarıdan gazel okumak çok kolay. Vay şöyle vursaydı da gol olsaydı, şöyle yapılsaydı da takım daha başarılı olsaydı. Biz takım başarılı olmasın diye mi uğraşıyoruz. Takımla deplasman maçlarımıza da giden taraftarlar dernek başkanımız, Ankara’daki taraftarlarımız, hakemler, diğer takımların yöneticileri ve antrenörleri bu takımı beğeniyor ama biz bazılarına bir türlü bu takımı beğendiremedik. Bütün bunlara rağmen biz umutluyuz. Allah’ın da izniyle başarılı olacağız. Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver’in, Ticaret ve Sanayi odamızın, Ticaret Borsamızın, kulübümüze destek veren tüm iş adamlarımızın, basınımızın, taraftarımızın desteğiyle biz elimizden gelen ne varsa yapacağız” diye konuştu.

Cantekin, Nevşehir Spor’a gönül veren herkesi yarın Gazi stadında yapılacak olan Kırşehir Spor maçına da davet etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Talip ÇOKYILMAZ - 5 yıl önce
nevşehirsporumuza herzaman destek olmaya haziriz biz takimimizi en iyi yerlerde görmekten mutluluk ve güven duyariz.
Avatar
silici50 - 5 yıl önce
necmi abi herkes iyi olsa geçinmeye ne var..