banner461
banner195

Çok Sayıda Hayırlı Çalışmaya İmza Attık

Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkan Yardımcısı Hafız Mahmut Sami Kemikkıran, 2013 yılında dernek olarak birçok hayırlı çalışmaya imza attıklarını belirtirken, 2014 yılında da bu çalışmaların sürdürüleceğini söyledi.

Çok Sayıda Hayırlı Çalışmaya İmza Attık
01 Ocak 2014 Çarşamba 10:23

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkan Yardımcısı Hafız Mahmut Sami Kemikkıran, 2013 yılında dernek olarak birçok hayırlı çalışmaya imza attıklarını belirtirken, 2014 yılında da bu çalışmaların sürdürüleceğini söyledi.

İlimizde öncelikli olarak Nevşehir Belediyesinin katkılarıyla, Sivil Toplum Kuruluşlarının da destekleriyle gerçekleştirilen bütün faaliyetlere katkı sağlayan herke ve bütün kurum kuruluşlara teşekkür ettiklerini ifade eden Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, “2013 Yılını geride bıraktık. Allah’ın izniyle 2014 yılında da dernek olarak bir çak hayırlı çalışmaya imza atacağımızdan kimsenin endişesi olmasın. Geçtiğimiz yıl Çalışma ve İş-Kur İl Müdürlüğümüz ile birlikte açtığımız bilgisayar ve Rapido kurslarımızı bu yeni yılda da devam ettirmeyi planlıyoruz. Geçtiğimiz yıl ramazan ayında bin 370 aileye gıda ve giyim yardımında bulunduk. Yeni yılda inşallah 2 bin aileye ve daha fazlasına bu yardımları yapmayı planlıyoruz. Geçtiğimiz yıl Nevşehir Belediyemizin derneğimize gösterdiği yakın ilgi ve alakanın sonucunda 13 Mayıs 2013 tarihinden itibaren Nejdet Ersan Parkı içerisinde yeni Nezih binamıza taşındık. Bir kez daha binamızı derneğimize tahsis eden Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver’e ve belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Derneğimiz faaliyetlerine zerre kadar katkı sağlayan herkese de Allah Razı Olsun” diyorum” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
hiçbir karşılık beklemeden sadece allah rızası için yapılan hertürlü faliyeti rabbim muğaffak etsin.