banner461
banner195

Çöloğlu, AK Parti milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı

7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek Milletvekilliği seçimleri için Ankara’nın Sincan İlçesi eski Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahim Çöloğlu, Milletvekilliği aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı.

Çöloğlu, AK Parti milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı
18 Şubat 2015 Çarşamba 17:01

banner143
banner134
 AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından oluşturulan AK Parti Milletvekilliği aday adaylığı komisyonuna ön başvurusunu yapan Çöloğlu, daha sonra AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’i makamında ziyaret ederek, resmi aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

Genel seçimlerinin Türkiye’ye ve Nevşehir’e hayırlar getirmesini temenni eden Çöloğlu; “Önümüzde Türkiye’nin yeni hedeflerine ulaşabilmesi noktasında son derece önemli bir seçim var. On üç yıldır iktidarda olan AK Partimiz ve dünya lideri eski Başbakanımız ve yeni Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız sayın Ahmet Davutoğlu ile vizyon ve yenilikleriyle güzel ülkemize daha önce hayalini dahi edemediğimiz hizmet ve yenilikler yapılmıştır. Yeni Türkiye çerçevesinde 2015 genel seçimlerinden sonra bu yeniliklerin devam ederek 2023 hedefine hızla gidileceğini düşünüyorum. Allah izin verip aday olup seçildiğimiz takdirde başta milletvekili arkadaşlarımla, belediyecilikten gelmem hasebiyle tüm Belediye Başkanlarımızla diyalog içerisinde uyumlu hareket ederek şehrimize ülkemize en güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum. 2023 hedefine hızla ve emin adımlarla ilerlerken 2015 seçimlerinden sonra milletin istediği şekilde başkanlık sistemine atımacat ilk adım basamağı olarak sivil bir anayasanın yapılmasıdır. Yeni Türkiye hedefleri ile çıktığımız bu yolda 2015 seçimlerinin milletimiz ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Bu süreçte yoğun bir çalışma sürecine grmiş olan AK Parti İl Başkanımız sayın Mehmet Ali Tanrıver ve Merkez İlçe Başkanımıza, Kadın Kolları Başkanımıza, Gençlik Kolları Başkanımıza ve çok değerli AK Parti kadrolarına Allah’tan kolaylık dilerim. Milletvekili aday adayı arkadaşlarıma başarılar dilerim” dedi.

Çöloğlu, evli ve 2 çocuk babası.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ışık - 3 yıl önce
memkletekde amma hizmet sevladısı varmış.gel gör 3 vekil 1 başkan var değişen bir şey yok
Avatar
gulsehirli - 3 yıl önce
Ithal adaylara ihtiyaç yok
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
vatana millete faydası olmayanlar.
Avatar
yukseklili - 3 yıl önce
Bu cologlunun adı yokmu admin
Avatar
yeni türkiye - 3 yıl önce
akpartinin nevşehirde 3 milletvekilliğinide alabilmesinde senin şahsın olarakda çok katkıda bulunacağını biliyoruz. nevsehir merkezdeki gulsehirdeki kozaklidaki hacibektasdaki geniş aile köklerinde bunu basaracaksın
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Soyadı Çöloglu ise uzak dur ya parası cok gösteriş yapar yada herseyi bilen bi tavrı vardır
Avatar
aklı başında - 3 yıl önce
nevşehirdeki çöloğluları gibiyse kimseye faydası olmaz ancak övünürler..
Avatar
vebal - 3 yıl önce @aklı başında
her toplulukda iyiside vardır kötüsüde. abdurrahim bey son derece beyefendi ve dürüst bir kişiliğe sahiptir. hakkına girmeyin bence