banner461
banner195

Çömçe ve Yılmaz’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Muhammed Çömçe ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz, Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğini ziyaret etti.

 Çömçe ve Yılmaz’dan Hayırlı Olsun Ziyareti
15 Ocak 2015 Perşembe 16:45

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Muhammed Çömçe ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz, Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğini ziyaret etti.

Geçtiğimiz hafta sonunda derneğin genel kurulunun ardından Başkan Erol Mutlu ve beraberindeki yönetimin yeniden göreve getirilmesi dolayısıyla hayırlı olsun temennisinde bulunan Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Muhammed Çömçe ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz, derneğin çalışmalarını dikkatle takip ettiklerine de değindi.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğinin hizmet binası içerisinde devam eden Rapido kursunu da ziyaret ederek kurs hakkında bilgiler alan Çömçe ve Yılmaz, kursiyerlere de başarılar dilediler.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu ziyaretlerinden ve derneği her zaman devam eden desteklerinden dolayı Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Muhammed Çömçe ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz’a teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.