banner461

Çömçe’nin 2016 Hedefleri

Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammed Çömçe, yeni yılda genel sekreterliğin hedeflerini açıkladı.

Çömçe’nin 2016 Hedefleri
09 Ocak 2016 Cumartesi 12:52

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammed Çömçe, yeni yılda genel sekreterliğin hedeflerini açıkladı.

Çömçe, 2016 yılında Nevşehir Devlet Hastanesi´ne 100 yataklı ek bina yapımı, Anjiyonun yerinin yapılması, Laboratuvar ile kan alma birimleri ve eczane depoları arasında tahlil numunesi, ilaç taşınması için Pnömatik Taşıma Sistemi kurulması, 3. Basamak yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi Kurulması, Personel Çocukları için Kreş açılması, Genel Sekreterlik Yeni Hizmet Binası yapımı, Kozaklı FTR Hastanesine 70 yataklı VİP Servis kazandırılması, Yeni yapılan Ürgüp Devlet Hastanesinin hizmete açılması, Avanos, Derinkuyu, Kozaklıya 2. basamak Diş Sağlığı hizmeti ve (Diş Protez dahil) Poliklinikler açılması, Nevşehir Devlet Hastanesine FFA (Göz Anjiyosu) Açılması, Engelli hasta taşımak için 1 adet 4 kişilik Araç, 4 adet tek kişilik akülü araç alımı, Hastane dışına Büfe ve Kafeterya Yapımı, Kozaklı FTR Hastanesi için 16 Kesitli Bilgisayarlı Dijital Röntgen (CR) Cihazı alımının yapılması konusunda çalışmalarda bulunacaklarını belirtti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.