banner461
banner195

Cumhurbaşkanı Erdoğan Nevşehir'e Geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisini seçen halka teşekkür için mitinglerine devam ediyor. Erdoğan teşekkür mitingi kapsamında ilimiz Nevşehir'e de gelecek...

Cumhurbaşkanı Erdoğan Nevşehir'e Geliyor
28 Mart 2015 Cumartesi 17:10

banner143
banner134
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisini seçen halka teşekkür için mitinglerine devam ediyor. Erdoğan mitinglerde başkanlık sistemini anlatacak. Ak Parti ise seçim beyannamesine başkanlık sistemini eklemeyi planlıyor.

 Türkiye'nin 12. Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan, 2015 yılının ziyaret takvimine Nevşehir ilini de aldığı belirtildi. Erdoğan ın 2015 7 Haziran Genel seçimleri öncesinde ilimiz Nevşehir'i de içerisine alacak bir Anadolu gezisi için program yaptığı belirtildi.

ERDOĞAN ANADOLU'YU GEZECEK :

Seçim öncesi 'teşekkür' mitingleri düzenleyecek

Seçilmiş Cumhurbaşkanı Erdoğan, içinde Nevşehir'in de olduğu tüm Türkiye'yi dolaşarak vatandaşlarla buluşacak ve teşekkür ziyaretlerinde bulunacak. Anadolu'yu karış karış gezerek vatandaşlarla bir araya gelecek olan Erdoğan'ın kamuoyuna yönelik mesajlarını bu mitinglerde vereceği ifade ediliyor. 

Davutoğlu İse Bu Kez Nevşehir'i Pas Geçecek...!
Davutoğlu'nun önceliği 2015 genel seçimlerine hazırlanmak olacak. Davutoğlu, birçok yerde miting düzenleyecek, parti teşkilatlarıyla bir araya gelecek. Bu işbölümünün yanı sıra, Anayasa değişikliği başta olmak üzere Ülke ve Millet adına çok önemli radikal kararlar almanın planlarını yapan ikili zirvenin gündeminde ortak mesai harcayacaklar. Son bir yıl içerisinde ilimize üç kez gelen Başbakan Davutoğlu Nevşehir'e en son 13 Aralık Cumartesi 2014 tarihinde yapılan AK Parti İl kongresi için gelmişti.

Nevşehir Büyük Buluşmaya Hazırlanıyor...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geciken Nevşehir buluşmasını 7 Haziran 2015 Genel seçimleri öncesinde Nisan ayı içerisinde yapmayı planlıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Nevşehir ziyaretinde önemli açıklamlarda bulunması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Nevşehir ziyaretine ilişkin kesin tarih ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

ERDOĞAN NEVŞEHİR'E GELİYOR...!30 Mart Yerel 2014 seçimlerinde Nevşehir'e gelmesi beklenilen ardından da yoğun program ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri nedeniyle iptal edilen gezinin bu program dahilinde gerçekleştirilmesi bekleniyor.Erdoğan en son Başbakan göreviyle 25 Mayıs 2011 yılında geldiği Nevşehir de halka seslenmişti. 

"25 Mayıs 2011 Nevşehir'deki Atatürk Bulvarı'nda düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap eden Başbakan Erdoğan, "12 Eylül halk oylamasında, yüzde 67,5 gibi yüksek bir oy oranıyla, demokrasiye, özgürlüklere, hukukun üstünlüğüne sahip çıkan, 'çetelere dur' diyen Nevşehir'e şükranlarımı sunuyorum"

Sizden aldığımız güçle, sizden aldığımız yetkiyle, sizlerin hayır duasıyla bu yola çıktık, bu yolda ilerliyoruz. Sizin çizdiğiniz istikamette, sizin rotanızda yürüyoruz. AK Parti'yi millet kurmuştur. AK Parti'nin kilimini millet dokumuştur. AK Parti'nin hamurunu millet yoğurmuştur. Biz, sizden başka, milletten başka hiç kimseden talimat almayız. Biz, sizden başka kimsenin önünde boyun eğmeyiz. Sizin onurunuz bizim onurumuzdur. Sizin davanız bizim davamızdır. Sizin itibarınız bizim itibarımızdır. Rabbime hamdolsun ki bize, size hizmet etmek gibi bir paye verdi. Bizi size efendi değil, hizmetkar kıldı. Biz de çalıştık, çabaladık, mücadele ettik ve sizin emanetinizin hakkını verdik, vermeye çalışıyoruz. Sizin bize yüklediğiniz emanete sahip çıktık, çıkmaya devam ediyoruz." 
Yayıncı FİB Haber

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Misafir... - 3 yıl önce
ne teşekkürüymüş, bal gibi teşekkür ziyareti adı altında siyaset yapıyor, miting düzenleyip akp ye oy istiyor. tarafsız cumhurbaşkanı böyle mi olur, tarafsızlık yemini ederken ayağının tekini mi kaldırdı acaba.. :)
Avatar
YD - 3 yıl önce
ıyı iyi olur hoş gelmiş Cumhurbaşkanımız adam Çalışıyor helal olsun
Avatar
hakan - 3 yıl önce @Misafir...
aynen öyle
Avatar
RTE - 3 yıl önce
Cumhurunbasi nevsehire gelsin kesin 3-0 senin allahina kurban adin yeter heybetin yeter kalanlar nal toplar
Avatar
Reis - 3 yıl önce
Nevşehir'in sana ihtiyacı var reis. Mevcut il başkanı mevcut vekiller ve mevcut başkan burayı tarumar ettiler. Sana ihtiyacımız var reis. Özledik seni reis.
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Yapacak tabi halk seçti gardaş gizli kapılar ardından reisi cumhur olmadı halk seçti halk saygılı olalım reisime
Avatar
Ömer Faruk Şahin - 3 yıl önce
Bekliyoruz dört gözle BÜYÜK USTA
Avatar
kurt canli - 3 yıl önce
Alman sosyologlar Hitlere neden bu kadar yuksek oy verildigini incelerken, sosyolojik acidan insanlari 3 ture benzetmisler; 1- surungenler: sadece yer icer ve urerler. 2- memeliler:yer icer, urerler. Yavrularinin ve kendilerinin rahat yasamasi icin herseyi dusunmeden yaparlar. 3- etrafinda olup bitenleri mantik suzgecinden gecirerek dusunup gelecege donuk karar ve tercihlerini bilim ve akil cercevesinde verenler. Yani aydin insanlar. Herkes muhasebesini yapsin. Sayi coklugu degil kalite cok onemli vesselam.