banner461
banner195

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na Nevşehir'den İlk Girecek O İsim...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndaki ilk resepsiyonu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla 81 ilden gelen 204 öğretmen onuruna verecek. Peki Nevşehir'den hangi öğretmen ilimizi temsil edecek?

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na Nevşehir'den İlk Girecek O İsim...
22 Kasım 2014 Cumartesi 16:05

banner143
banner134
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndaki ilk resepsiyonu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla 81 ilden gelen 204 öğretmen onuruna verecek. Peki Nevşehir'den hangi öğretmen ilimizi temsil edecek? Bu isim aynı zamanda Nevşehir'i temsilen Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na girecek ilk isim olacak...

Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Sarayı, ilk resepsiyonda, öğretmenleri ağırlayacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 81 ilden gelen 204 öğretmen için 24 Kasım'da, Öğretmenler Günü dolayısıyla resepsiyon verecek.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndaki ilk resepsiyona Nevşehir H.Avni İncekara Fen Lisesi Mahbup YALÇIN biyoloji öğretmeni ilimizi temsil edeceği bildirildi.


ÖĞRETMENLER TARAFINDAN OLUŞAN KORO KONSER VERECEK

Resepsiyonda, Mardin Diller ve Dinler Korosu üyesi olan ve tamamı öğretmenlerden oluşan koro tarafından halk türküleri, şarkılar ve ilahilerden oluşan konser verilmesi öngörülüyor.Cumhurbaşkanlığı Sarayı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle verilecek resepsiyon ile ilk defa kapılarını davetlilere açacaktı. Ancak Ermenek'te yaşanan maden faciası nedeniyle bu resepsiyon, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından iptal edilmişti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Haksızlık - 4 yıl önce
nevşehir lisesinde bi hoca gitmeli
Avatar
oz nevsehırlı - 4 yıl önce
adalaet arayan .... .... .... ne adalaeti kardeşimm kendinize gelin kendinizee..............
Avatar
kimse gitmez mi???? - 4 yıl önce
gider gider de gün bitti öğretmenlere atmaya devam...itibar mı bıraktınız...siyasete alet ettiniz ulu mesleği...hizmetliden,,memurdan az maaş alan,,halaaa göstergesi 3000 olan öğretmen en az miilletvekili kadar maaş almalı..sorun paşanıza...
Avatar
Eğitimci - 4 yıl önce @kimse gitmez mi????
ulu mesleği yapan ulu insanlar kalmadığı için böyle itibarsızlaştı. hafta 15 saat çalışıp 2500 tl. maaş alan başka bir meslek varmı??? okullara gidin, bir bakın öğretmenlerin haline, sohbetlerini bir dinleyin, öğretmenlikle alakası yok çoğunun.