banner461
banner195

Cumhuriyetin Kazanımlarını İleri Taşımanın Kıvancını Yaşıyoruz

Nevşehir’in Derinkuyu ilçe Kaymakamı Selman Kibaroğlu, 91. Yıldönümünü kutladığımız Cumhuriyetimizin kazanımlarını her geçen gün ileri taşımanın gururu ve kıvancı içerisinde olduklarını söyledi.

 Cumhuriyetin Kazanımlarını İleri Taşımanın Kıvancını Yaşıyoruz
29 Ekim 2014 Çarşamba 16:58

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Derinkuyu ilçe Kaymakamı Selman Kibaroğlu, 91. Yıldönümünü kutladığımız Cumhuriyetimizin kazanımlarını her geçen gün ileri taşımanın gururu ve kıvancı içerisinde olduklarını söyledi.

İlçe Kaymakamı Selman Kibaroğlu, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayınladığı bayram mesajında;”Bugün milletimizin en büyük bayramını coşkuyla kutlarken, Cumhuriyetimizi nitelikleri ve kazanımlarıyla her geçen gün daha da ileri taşımanın kıvancını duyuyoruz. Atatürk'ün önderliğinde yürütülen istiklal mücadelesinin emsalsiz bir zaferle neticelenmesi ve ardından milletimizin kendi iradesi doğrultusunda yönetimde söz sahibi olmasını sağlayan Cumhuriyet'in kurulması, Türkiye'nin istikametini belirleyen bir adım olmuştur. Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 91.yıldönümünü Aziz milletimizle birlik, beraberlik ve huzur içerisinde kutlayıp idrak etmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhuriyetin kurulmasında emeği geçen bütün İstiklal kahramanlarını rahmetle ve şükranla anıyoruz. Devlet ve millet olarak Cumhuriyetin 91. yılını idrak ediyor olmaktan büyük mutluluk duyduğumu bu duygu ve düşüncelerimle; Tüm Derinkuyulu hemşerilerimin ve Kamu Görevlisi mesai arkadaşlarımın Cumhuriyet Bayramlarını en içten dileklerimle kutluyor, aileleri ile birlikte huzur, sağlık ve mutluluk içinde daim olmalarını diliyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.