banner461
banner195

Damsa Barajı Çevresi Rekrasyon Alanına Dönüştürülecek.

Damsa Barajı Çevresi Rekrasyon Alanına Dönüştürüleceğini belirten Mustafapaşa Belediye Başkanı Levent Ak konuyla ilgili yaptığı basın açıklamasında” şunları ifade etti.

Damsa Barajı Çevresi Rekrasyon Alanına Dönüştürülecek.
28 Haziran 2013 Cuma 14:33

banner143
banner134

 

Damsa Barajı Çevresi Rekrasyon Alanına Dönüştürüleceğini belirten Mustafapaşa Belediye Başkanı Levent Ak konuyla ilgili yaptığı basın açıklamasında” Mustafapaşa Belediyesi ve DSİ ile ortaklaşa damsa barajı reaksiyon alanı planlamasını tamamladık, şuanda damsa barajın çevresine  restaurantların, kafelerin, çay bahçelerinin, spor alanlarının olduğu büyük bir rekreasyon alanı için çalışmalarına başladığını açıkladı.

Başkan Ak Damsa barajında DSİ ile ortak olaraka bu reaksiyon projesini tamamladık  artık bundan sonra damsa barajı reaksiyon alanı Kapadokya bölgesinde örnek bir mesile alan olacak, damsa barajı aynı zamanda orasıda turizmede hitap edeçek, daha ileriki boyutu ile biz damsa barajından golgoli ye yani antik şehre bağlantı kuracağız ve ordan yerli ve yabancı turizmide canlandıracağız dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kemal - 5 yıl önce
burdan iş dünyasına çağrıda bulunuyorum . siz niçin sus pus oturuyorsunuz. borsadan tuncer bey boşa çıktı . parmaksızında seçimlere müdahil olacağı yönünde açıklaması var . ben öyle tahmin ediyorum ki tuncer gök akp den aday olur . ordaki adayların hepsindede kalite bir adaydır. bir çoğunu tanırım devlet memuru zihniyetlilerdir. i̇ş yapamazlar . i̇yi düşünün il başkanları bu adam üzerinde yoğunlaşsın . yoksa tepeden inme gelirse siz zor durumda kalırsınız . o zaman adama sorarlar böyle birisi vardı da neden bizim bilgimiz yok diye
Avatar
gül - 5 yıl önce
çok şükür orayı canlandırmak akıllarına gelmiş çok bakımsız biryerdi lütfen nevşehirede çay bahçeleri piknik alanları yapılsın çok ihtiyaç var