banner461
banner195

Dar Gelirli Üniversiteliler Yardım Bekliyor

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Etkinlik ve Organizasyon Komitesi tarafından üniversitede eğitim gören dar gelirli öğrenciler ve ailelerine yardım amaçlı olarak ‘Giysi Bağış Kampanyası’ başlatıldı.

Dar Gelirli Üniversiteliler Yardım Bekliyor
16 Aralık 2013 Pazartesi 10:39

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Etkinlik ve Organizasyon Komitesi tarafından üniversitede eğitim gören dar gelirli öğrenciler ve ailelerine yardım amaçlı olarak ‘Giysi Bağış Kampanyası’ başlatıldı.

Turizm Fakültesi Etkinlik ve Organizasyon Komitesi, başlatılan kampanya kapsamında öğrencilere ve ailelerine destek olmanın yanı sıra yardımseverler ile ihtiyaç sahibi insanlar arasında köprü kurularak, toplumsal dayanışma duygusunun gelişimine de katkıda bulunmanın amaçlandığı belirtildi. 

Başlatılan kampanyaya destek olmak isteyenler, yeni veya kullanılabilir durumda,  her yaş grubuna uygun giysileri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Turizm Fakültesinde açılan Giysi Bağışı Standına 10 Ocak 2014 Cuma gününe kadar teslim edebilecekler.

Giysilerin temiz, yıkanmış, ütülenmiş ve katlanmış olması, Yırtık, sökük veya tamir ihtiyacı bulunmaması, Giysilerin cinslerine göre gruplara ayrılarak ayrı ayrı poşetlenmesi veya kolilenmesi gerekmekte olup, kişinin özel giyimi (iç çamaşırı, çorap v.b) hariç diğer bütün giysiler kabul edilecek. 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
muhammed - 4 yıl önce
mevlam si̇zlerden razi olsun