banner461
banner195

Darbe gecesinden en özel fotoğrafları Avanos'ta sergileniyor

15 Temmuz Darbe girişiminin en özel 40 fotoğrafından oluşan fotoğrafların yer aldığı sergi Avanos Alaettin İlkokulunda açıldı.

Darbe gecesinden en özel fotoğrafları Avanos'ta sergileniyor
24 Eylül 2016 Cumartesi 11:23

banner143
banner134
15 Temmuz Darbe girişiminin en özel 40 fotoğrafından oluşan fotoğrafların yer aldığı sergi Avanos Alaettin İlkokulunda açıldı. Serginin açılışına Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan, Garnizon Komutanı Ali İhsan Özdiker, Belediye Başkanı İsmet İnce, Emniyet Müdürü Erkin Turğut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Berk, Şube Müdürü Namık Kavraal, daire amirleri, okul müdürleri ve vatandaşlar da katıldı.
Sergi açılışının yapıldığı program öncesinde 15 Temmuz Kutlama programı ve okulun hayırseverler tarafından donatılan sınıflarının açılışı da yapıldı.
Öğrencilerin sunduğu 15 Temmuz kutlama programı izleyenler tarafından çok beğenildi. Öğrenciler Türk Bayraklı tişörtleri ve ellerindeki bayraklarla demokrasimize sahip çıkacaklarının işaretini şimdiden verdiler.
Program içerisinde okulda hayırsever-eğitim gönüllüleri Ahmet Ağca, Ercan Kesal ve Bayram Şahin tarafından donatılan sınıfların açılışı da yapıldı.
Hayırsever-eğitim gönüllülerine Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan, Garnizon Komutanı Ali İhsan Özdiker, Belediye Başkanı İsmet İnce, Emniyet Müdürü Erkin Turğut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Berk tarafından plaket verildi.
Kaymakam Eldivan burada yaptığı konuşmada Alaettin Okulunun son yıllarda fiziki açıdan dikkat çekici gelişmeler gösterdiğini, bu gelişmede hayırseverlerin katkısının yüksek olduğunu belirterek kendilerine teşekkür etti.
Kaymakam Eldivan açılışını yaptığı sınıflarda öğrencilerle sohbet etti. Ardından onlarla toplu fotoğraf çektirdi.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.