banner461
banner195

Darbe Şehitleri İçin Nevşehir'de Mevlit Okutulacak

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi, 24 Ağustos Çarşamba günü öğle namazından önce Nevşehir Kurşunlu Cami'nde 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri için mevlit okutacak.

Darbe Şehitleri İçin Nevşehir'de Mevlit Okutulacak
14 Ağustos 2016 Pazar 14:49

banner143
banner134
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, "Nevşehir Valisi İlhami Aktaş'ın oluru, İl Müftümüz Yakup Öztürk'ün destekleriyle 24 Ağustos günü, darbeye dur diyen demokrasi şehitlerimiz için Kurşunlu Cami'nde öğle namazı öncesi mevlit okutacağız. Sevabına nail olmak isteyen tüm halkımız davetlidir" dedi.
 
24 Ağustos tarihinin 15 Temmuz Darbe Şehitleri'nin kırkı olması sebebiyle seçildiğini belirten Uğur, "İstiklalimiz ve İstikbalimiz için gül bahçesine girercesine toprağa düşen demokrasi şehitlerimiz için üzerimize düşen her görevi eksiksiz yapmamız gerektiğine inanıyor ve Nevşehir halkının da bu noktada bugüne kadar göstermiş olduğu tavırdan ötürü teşekkür ediyorum. Bu vesileyle de 24 Ağustos Çarşamba günü Kurşunlu Cami'nde buluşmak ümidiyle kıymetli halkımıza saygılar sunuyorum" diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.