banner461
banner195

Darbeye Karşı Hepimiz Biriz

Nevşehir İl Özel İdaresi, 15 Temmuz 2016 tarihinde terörist zihniyet tarafından devletimize, milletimize ve bayrağımıza yapılan hain saldırıya karşı aynı bayrak altında tek yürek tek bilek olarak yazılan destana destek vermek adına darbeye karşı direniş ve demokrasi yürüyüşünü başlattılar.

Darbeye Karşı Hepimiz Biriz
23 Temmuz 2016 Cumartesi 12:16

banner143
banner134
Nevşehir Milletvekili Sayın Av. Murat GÖKTÜRK, Nevşehir Valisi Sayın İlhami AKTAŞ , İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Sayın Metin ALKAYA, Nevşehir Emniyet Müdürü Sayın Metin KALAYOĞLU’nun katılımlarıyla, İl Genel Meclis Başkanı Sayın Süleyman ÖZGÜN, Avanos Kaymakamı İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili Sayın Mustafa ELDİVAN,İl Genel Meclis üyeleri, yediden yetmişe il özel idaresi personeli, özel idare ekipmanları, merkez ve ilçe köy muhtarları ile birlikte milletimizin hür iradesini, hiç bir kuvvet tarafından dindirilemeyecek ezanımızı ve indirilmeyecek bayrağımızı temsilen Tekbir Nidalarıyla milli irade nöbetini devir almak amacıyla meydanlardaydı.
22.07.2016 Cuma günü saat 20:00 de Eski karayolları kavşağından başlayıp Diriliş Meydanına doğru yürüyüş yapan vatanperver grup, yürüyüşünü Diriliş Meydanında demokrasi nöbeti tutan değerli Nevşehir halkıyla birleşerek tamamladı.
Başkomutan bizim,Bayrak bizim, ezan bizim, vatan bizim yedirmedik yedirmeyeceğiz. Sloganlarıyla Nevşehir adeta inledi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.