banner461
banner195

Daşlıca’dan Ünver’e Açık Destek

Nevşehir Kahveciler ve Lokantacılar odası başkanı Necati Daşlıca, Nevşehir’de esnaf ve sanatkar odalarının en büyük destekçisi olan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Daşlıca’dan Ünver’e Açık Destek
29 Ağustos 2013 Perşembe 13:37

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Kahveciler ve Lokantacılar odası başkanı Necati Daşlıca, Nevşehir’de esnaf ve sanatkar odalarının en büyük destekçisi olan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve ekibinin ilimizde esnaf ve sanatkar odalarının çok büyük sıkıntılarını giderdiğini, Kahveciler ve Lokantacılar odası başkanlığının da hep yanında bulunarak oda üyelerine önemli hizmetlerin götürülmesinde maddi – manevi desteklerini hiç esirgemediğini kaydeden Oda Başkanı Necati Daşlıca, “Sayın Başkanımız ve beraberindeki belediye ekibimiz ilimizde sadece bizim değil hemen hemen bütün sivil toplum kuruluşlarının adeta babası oldu. Zira maddi sıkıntıları nedeniyle bir çok konuda üyesine hizmet götürmekte zorlanan esnaf ve sanatkar odalarının hep yanında olan Nevşehir Belediye Başkanımız Hasan Ünver ve ekibine teşekkür ediyoruz. Sivil toplum kuruluşu olarak Nevşehir Belediye Başkanımıza bu fedakar çalışmalarından dolayı minnettarlığımızı belirtmek isterim” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
aslan50 - 5 yıl önce
oda başkanları ünvere destek veriyorlarda ticaret odası seçimlerini neden kaybettiler
Avatar
gyj - 5 yıl önce
Yalakalar
Avatar
kapadokya - 4 yıl önce
Burada kahpece yorum yapmak kolay bilmeden cahilce aptalca yorum yapmak bunun adi
Avatar
kapadokya - 4 yıl önce
Bixim millet bu kadar ... bilmeden yorum yapar erkek gibi çıkıp fikir sunmaz yorum yapamaz
Avatar
kapadokya - 4 yıl önce
Adini gyj yazacagina gercek adini yazsana madem fikrin yorumun var dürüst ve delikanlica yap
Avatar
kahveciler odası - 4 yıl önce
saın başkanım herzaman destekciniz ve burada bılmeden yorum yapan ınsanlarda buyurup gelsınler fıkırlerını söylesınler bır kac capulcuya yorum yapmak kolay efendım
Avatar
sym - 4 yıl önce
sayın baskanım yola devam arkanızdayız