banner461

Derinkuyu Kaymakamlığına Şemdinli Kaymakamı Öztürk Atandı

Nevşehir'in Derinkuyu İlçe Kaymakamlığına Şemdinli Kaymakamı Murat Öztürk atandı.

banner503
Derinkuyu Kaymakamlığına Şemdinli Kaymakamı Öztürk Atandı
03 Aralık 2016 Cumartesi 20:34

banner143
banner134
Resmi Gazete’de yayımlanan mülki idare amirler atama kararnamesine göre, Derinkuyu Kaymakamlığına Şemdinli Kaymakamı Murat Öztürk atandı. Selman Kibaroğlu'nun Derinkuyu Kaymakamı iken 15 Temmuz Darbe girişimi sonrası FETÖ/PDY operasyonu kapsamında tutuklanmasının ardından bu göreve önce Nevşehir Valisi Ahmet Soley sonrasında ise Hasan Kurt Vekaleten bakıyordu.

MURAT ÖZTÜRK

        1978 yılında Kahramanmaraş İli Nurhak İlçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Nurhak' ta tamamlandı. 2000 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.

        2007 yılında Kırşehir Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı. Daha önce Kırşehir Çiçekdağ Kaymakam Vekilliği ve Yozgat Çandır Kaymakam Vekilliği yaptı. 2008 yılında 1 yıl süreliğine ABD' nin Florida Eyaletinde bulundu. University Of Central Florida' da dil öğrenimi ve liderlik programına katıldı. Yurda dönüşe müteakip 94. Dönem Kaymakamlık Kursunu tamamlayarak 2010 yılında Kayserinin Felahiye ilçesine atandı.06/08/2012 Tarih ve 2012/473 Sayılı Kararname ile Çamoluk İlçesine ataması yapıldı ve iki yıl Çamoluk ilçesinde görev yaptı.3 Eylül 2014 tarihinde İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararnamesi ile Şemdinli Kaymakamlığına atandı.
          Kaymakamımız Murat ÖZTÜRK evli ve 1 çocuk babasıdır.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.