banner461
banner195

Dernekler Müdürlüğü Android Uygulamasında

Günümüzde tablet ve akıllı telefon uygulamasının artışı Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de Dernekler Müdürlüğünü Android uygulamasına sevk etti.

Dernekler Müdürlüğü Android Uygulamasında
12 Haziran 2015 Cuma 16:07

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Günümüzde tablet ve akıllı telefon uygulamasının artışı Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de Dernekler Müdürlüğünü Android uygulamasına sevk etti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Dernekler Müdürü Yakup Yavuzkan, “

Günümüzde tablet ve akıllı telefon kullanımının artmasıyla birlikte kolay ve hızlı erişim amacıyla vatandaşlara yönelik geliştirdiğimiz Dernekler Dairesi Başkanlığı android uygulaması yayınlanmıştır. Uygulamamızda Dernekler Bilgi Sistemi(DERBİS), Sendikalar Bilgi Sistemi(SENBİS), Siyasi Partiler Bilgi Sistemi(PARBİS) ve Yabancı STK verilerinin yanı sıra 81 il müdürlüğümüzün ve Başkanlığımızın iletişim bilgileri yer almaktadır. Dernekler, sendikalar ve siyasi partiler ile ilgili çeşitli istatistikler anlık veriler kullanılarak sunulmaktadır. Ayrıca uygulamamızda mevzuat konularıyla ilgili yardımcı dokümanlar yer almaktadır. Uygulamamızı Google Playden ücretsiz olarak indirebilirsiniz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.