banner461

DERSİAD, Şehit Demet Sezen İmam Hatip Lisesi Açılışında

Dersiad Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Fetö koleji iken Nevşehir Şehit Demet Sezen Anadolu Kız İmam Hatip Lisesine dönüşen okulun açılışına katıldı.

DERSİAD, Şehit Demet Sezen İmam Hatip Lisesi Açılışında
07 Ekim 2016 Cuma 19:40

banner143
banner134
Nevşehir'de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında mühürlenerek el konulan Özel Lara Koleji, bugün düzenlenen törenle Nevşehir Şehit Demet Sezen Kız Anadolu imam hatip lisesi oldu.  

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Milli Eğitim Bakanlığına devredilen ve ismi Nevşehir Şehit Demet Sezen Kız Anadolu imam hatip lisesinde, şehidimizin ismine yakışır bir tören düzenlendi. 

Fetö koleji iken Nevşehir Şehit Demet Sezen Anadolu Kız İmam Hatip Lisesine dönüşen okulun açılışına Dersiad Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek ve Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı.

Tören sonrası açıklamada bulunan Dersiad Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek, Değişik isimlerle anılan bu okulumuz, artık Nevşehir Şehit Demet Sezen Kız Anadolu imam hatip lisesi olarak yaşayacak. Bundan sonra eğitimimizde Ömer Halisdemir gibi , Demet Sezen gibi kardeşlerimizin ruhuyla, onların o azmiyle, onların o demokrasiye, vatana ve millete sahip çıkma ruhuyla kardeşlerimiz yetişecek" diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.