banner461
banner195

DERSİAD'dan Nevşehir TKDK'ya Ziyaret

Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği (DERSİAD) Nevşehir Şubesi Başkanı Ercan Civelek ve Yönetim Kurulu üyeleri Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Nevşehir İl Koordinatörlüğünü ziyaret etti.

DERSİAD'dan Nevşehir TKDK'ya Ziyaret
02 Şubat 2016 Salı 20:01

banner143
banner134
TKDK Nevşehir İl Koordinatörü Murat Asiltürk, DERSİAD Nevşehir şubesinin ilimize hayırlı olması dileğinde bulunarak, ziyarete gelen konuklara TKDK, IPARD hibe programı, programda yapılan değişiklikler, desteklenen sektörler hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Asiltürk, bugüne kadar gerçekleşen çalışmalar, kabul edilen projeler, desteklenen yatırımlar ile ilgili bilgileri aktararak bundan sonraki süreçte de Nevşehir Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri'ne iş birliği teklifi yaparak bünyelerinde bulunan girişimcilere proje yapmalarını teşvik edici çalışmaları beklediklerini ifade etti.

Ziyaret sırasında Ercan Civelek, Nevşehir Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği olarak TKDK'nın vermiş olduğu desteklerin çok önemli olduğunu, bölgenin gelişmesi, istihdamın artırılması, göçün azaltılması, ekonominin canlandırılması açısından büyük katkılar sağladığını belirtti.

Ziyaret karşılıklı iyi dilek ve temennilerin ardından sona erdi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.