banner461
banner195

Dinler Ailesinin Acı Günü

Alanya ve Kapadokya turizminin önemli duayenlerinden Dinler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ürgüplü Mustafa Dinler vefat etti.

Dinler Ailesinin Acı Günü
20 Mayıs 2017 Cumartesi 09:59

banner143
banner134
Şerife Dinler'in eşi, Mehmet ve Yakup Dinler'in babaları, Emin Dinler'in ağabeyi, Yaman, Aslan ve Mustafa Dinler'nın dedeleri, Metin ve Hamdi Dinler'in amcaları, Efsane Aslı Dinler'in kayınbabası, Karain Köyü halkından Hayırsever Turizmci MUSTAFA DİNLER 19 Mayıs 2017 / Cuma gecesi Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. 

Bir süredir hastalığı nedeniyle tedavi görmekte olan 60 yaşındaki Mustafa Dinler'in cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben Ürgüp Musalla Camii de kılınacak namazın ardından Ürgüp Asri Mezarlığı - Aile Kabristanına defnedilecektir.

FİB Haber.com ailesi olarak; Hayatı kaybeden Mustafa Dinler'e Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabr-ı cemîl niyaz ederiz.

Allah Rahmet Eylesin.

إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ

"Onlar; başlarına bir musibet gelince, 'Biz şüphesiz (her şeyimizle) Allah’a aidiz ve şüphesiz O’na döneceğiz' derler." (Bakara 156) 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Fecriye uzun - 1 yıl önce
Çok üzüldüm. Ürgüp için çok önemli ve çok erken bir kayıp. Sevgili Mustafa beye gani gani rahmet diliyorum Allah'dan. Değerli ailesine de başsağlığı ve sabır diliyorum..
Avatar
murat - 1 yıl önce
Allah rahmet eylesin.mekanı cetten olsun iyi insandı.