banner461
banner195

Diyanet-Sen ve Din-Bir-Der Nevşehir Şubesinden Fib Habere Ziyaret

Din-Bir-Der Nevşehir Şubesi ve Diyanet-Sen Nevşehir Şubesi Fibhaber.Com 'un kuruluşunun 10. yılı sebebi ile haber merkezimizi ziyaret etti.

Diyanet-Sen ve Din-Bir-Der Nevşehir Şubesinden Fib Habere Ziyaret
09 Mart 2016 Çarşamba 14:15

banner143
banner134
Din-Bir-Der Nevşehir Şubesi Başkanı Ahmet Aydemir , Başkan Yardımcısı Alibey Camii Müezzini Taha Hasan Öndegelen, Diyanet-Sen Nevşehir Şube Başkan Yardımcısı Hüsrev Öndegelen ve Genel Başkan Yardımcısı Harun Yalçın Fibhaber.Com 'un kuruluşunun 10. yılı sebebi ile haber merkezimizi ziyaret etti.

Yapılan görüşmede Ahmet Aydemir: " fibhaber.com ilk yıllarında beri severek takip ediyorum. " dedi.

Ziyarette, FİB Haber İnternet Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Uysal ve Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ile görüş alışverişinde bulundu. Ayrıca, Diyanet-Sen Nevşehir Şube Başkan Yardımcısı Hüsrev Öndegelen ile Din-Bir-Der Nevşehir Şubesi Başkanı Ahmet Aydemir, sendikanın çalışmaları hakkında da bilgiler verdi. Ayrıca, gazetemiz personeline de çalışmalarında kolaylık dilediler.

Uysal ve Çapacı ise ziyaret için teşekkür ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  Ziyaret, Osmanlı Sancağı tablosu hediye takdimi ve günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Fib Haber olarak ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.