banner461
banner195

Doğalgaz Başvurularında Son Gün 30 Haziran

Nevşehir in Gülşehir İlçesi Doğalgaz'a kavuşması için talep toplama süreci ve Doğalgaz Başvurusu müracaat işlemlerinde son gün; 30 Haziran 2014 olarak belirlendi.

Doğalgaz Başvurularında Son Gün 30 Haziran
18 Haziran 2014 Çarşamba 17:34

banner143
banner134

 Nevşehir in Gülşehir İlçesi Doğalgaz'a kavuşması için talep toplama süreci ve Doğalgaz Başvurusu müracaat işlemlerinde son gün; 30 Haziran 2014 olarak belirlenmiştir. Doğalgaz başvuru işlemleri halen; devam etmekte olup; bu tarihe kadar ilçe sakinlerinin de duyarlılığı ile; Doğalgazın Gülşehir'e geleceğini bekliyoruz.. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Biraz zor - 4 yıl önce
bu yurt dışında yaşayan ev sahipleri olduğu sürece gülşehir doğalgaz a biraz zor kavuşur.ben ve benim gibi gülşehirlilerin çoğu 4 katlı evlerde oturuyoruz.ev sahipleri yurtdışında söylediğimizde ise ben nasıl olsa oturmuyorum gereği yok diye cevaplar geliyor.yani bu kafayla çok çok zor,gülşehirliler artık rüyalarında görürler.gün geçtikçede nüfus azaldığı için birkaç yıl sonra nüfus 10.000 in altına düşüncede artık hepten hayal olur.
Avatar
almancı - 4 yıl önce
kaç tane almancı çıkar öyle..haklı yanlarıda var tabii..önce oturan halk bu kısa sürede örğütlenmeli..belediyede devrede olmalı..
Avatar
derinkuyulu - 4 yıl önce
bizim derinkuyuda doğalgaza başvuru için 400 lira para isteniyor sizdede varmı bu acaba