banner461
banner195

Dorak Holding'ten Eğitim Mutfağına Büyük Destek

Kapadokya Açılar Derneği tarafından eski öğretmenler lokali binasına açılacak olan Aşçı eğitim mutfağı tamamlanma aşamasında.

Dorak Holding'ten Eğitim Mutfağına Büyük Destek
02 Mayıs 2015 Cumartesi 12:17

banner143
banner134

 Kapadokya Açılar Derneği tarafından eski öğretmenler lokali binasına açılacak olan Aşçı eğitim mutfağı tamamlanma aşamasında. Tamamlanacak olan aşçı eğitim mutfağına Turizmcilerden destek tam. Dorak Holding Mustafa Körükçü bugün Ürgüp’te Aşçı eğitim mutfağını ziyaret ederek KAPASDER Başkanı Arif Özata’dan mutfak hakkında bilgi aldı.

Dorak Holding Mustafa Körükçü Ürgüp’te yaşayan ekonomik durumundan dolayı okuyamamış çocuklar, madde bağımlısı ve engelli gençlere yönelik Aşçı, servis elemanı yetiştirilmek üzere ve Bölge istihdamına katkı sağlamak için kurulacak olan eğitim mutfağına büyük bir miktar yardımda bulunarak, İlçe Kaymakamı Alper Balcı’ya ve KAPASDER Başkanı Arif Özata’ya  bölgenin en büyük eksiklerinden biri olan kalifiye eleman sorununu çözmek adına yapılan bu mekan için teşekkür ederek Dorak Holding olarak Aşçı eğitim mutfağına maddi ve manevi açıdan her türlü desteği vereceğini belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.