banner461
banner195

Dünya Çocuk ve Gençlik Derneğinden Rektörümüze Ziyaret

Dünya Çocuk ve Gençlik Derneği Nevşehir Şube Başkanı Hulusi Eryılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

Dünya Çocuk ve Gençlik Derneğinden Rektörümüze Ziyaret
19 Kasım 2013 Salı 16:42

banner143
banner134

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç,  Dünya Çocuk ve Gençlik Derneği Nevşehir Şube Başkanı Hulusi Eryılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti. Rektörümüz konuşmasında, “Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ve bilim insanları olarak gerek üniversitemizde eğitim-öğretim gören gençlerimiz gerekse tüm gençlerimiz ve çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirilerek hayata hazırlanmaları için büyük gayret sarf ediyor ve onları önemsiyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımız ile gençlerimizin yararına olacak her türlü çalışmaya ve ortak projeye bundan sonra da hazırız. Gönüllülük esasına dayalı olarak çıkmış olduğunuz bu meşakkatli yolda da sizlere başarılar dilerim ” dedi.   

Yeni kurulan dernek hakkında Rektörümüze bilgi veren Başkan Hulusi Eryılmaz ise, gönüllüler olarak ülkenin geleceği olan çocukların ve gençlerin korunması, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutarak yaşam şartlarını iyileştirmeye yönelik çalışmalarının olduğunu söyledi. Yılmaz ayrıca, üniversitemizin isminin Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi olarak değiştirilmesinin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.