banner461
banner195

Durmuş Tümay Nevşehir SMMM Odası Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

Nevşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası başkanlık seçimine, mevcut başkan Oruç Irmak’ın yeniden adaylığını açıklamasının ardından, serbest muhasebeci ve mali müşavir Durmuş Tümay’da adaylığını açıkladı.

Durmuş Tümay Nevşehir SMMM Odası Başkanlığına Adaylığını Açıkladı
10 Mayıs 2013 Cuma 22:17

banner143
banner134
 Nevşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın genel kurulunun 11 Mayıs Cumartesi günü Kapadokya Dedeman Otel’de, seçimlerin ise bir sonraki gün 12 Mayıs Pazar günü Nevşehir SMMM Odası’nda yapılacağını hatırlatan serbest muhasebeci ve mali müşavir Durmuş Tümay, gelecek adına güzel projeler üreterek hizmet etmek adına yola çıktıklarını belirtti.
 
Durmuş Tümay, Erdal Şenol, Filiz Sayın, Engin Ersin ve Yaşar Kemal Özçelik imzalı ortak açıklamada, “Yeni dönemde tecrübeli ve dinamik bir kadro ile her meslektaşımıza eşit, tutarlı, gerektiğinde eleştirilebilir, etkin, yenilikçi ve katılımcı bir anlayışla yaklaşacağız. Yepyeni bir heyecan ve değişim ruhu ile meslektaşlarımızın sorunlarına çözüm bulmak adına çalışacağız. Meslektaşlarımızın sıkıntılarını biliyoruz. Zira sıkıntıları hep birlikte yaşıyoruz. Bu sorunların çözümü için elimizden geleni yapacağız. Hazırladığımız projelerimiz ve meslektaşlarımızın talepleriyle mesleğimizin sorunlarını birlik ve beraberlik içinde çözeceğimize inanıyoruz” denildi. 12 Mayıs 2013 Pazar günkü seçimlerde Irmak ve Tümay’ın listeleri başkanlık için yarışacak.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yaşar TAŞKESEN - 5 yıl önce
yakışır kardeşim durmuş bey.rabbim yar ve yardımcısı olsun.
Avatar
kağan - 5 yıl önce
her iki adayada başarılar diliyorum.oda üyesi değilim ama her iki adayda başkanlığa yakışacak adaylardır.allah yardimcilari olsun her i̇ki̇ yöneti̇mede
Avatar
aday - 5 yıl önce
smmmm odasinin secme secilme sistemi yanlis bence. adam smmm olmus yeni ama aday olamiyor oy kullanamiyor. benim muhasebecim var isim vermiyorum alanunda uzman kendini gelistirmis 30 yasinda ama 2 yil once buro acti aday olamiyor. aday olsa hakkiyla bu isi yapacak kapasitede ve karakterde biri. bu ozellikleri verdikten sonra da kim oldugunu bu isten anlayanlar bilir artik... secimler hayirli ugurlu olur insaallah...