banner461

Efsane Müdür Kardelen Koleji'nde!

Özel Kardelen Koleji ,Nevşehir'intanınmış müdürü Faruk Çamcı ile anlaşıyor.

banner503
Efsane Müdür Kardelen Koleji'nde!
01 Eylül 2015 Salı 16:05

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji ,Nevşehir'intanınmış müdürü Faruk Çamcı ile anlaşıyor.

Yaz tatili başlangıcıyla birlikte okul yönetim kadrosunda köklü düzenlemelere giden Özel Kardelen Koleji, Nevşehir'in efsane müdürlerinden Faruk ÇAMCI ile anlaşmaya vardı.

Hacı Lütfi Pamukçu, Nevşehir Merkez Anadolu Lisesi ve 2000 Evler Anadolu Lisesi'nde uzun yıllar okul müdürlüğü ve son 7 yılında ise Milli Eğitim Bakanlığı Koordinatör müdürlük görevini başarıyla yürüten tecrübeli idareci Faruk ÇAMCI'nın, ilimiz eğitimine hizmet vermeye Özel Kardelen Koleji bünyesinde devam edeceği öğrenildi.

Faruk ÇAMCI Kimdir?

1960 Uçhisar doğumlu olan Faruk ÇAMCI; ilkokul ve ortaokulu Uçhisar’da, liseyi Nevşehir’de okudu. Yükseköğrenimini Gazi Üniversitesinde tamamladı.

Zorunlu hizmetini yaptığı Kars’ta ve Kayseri’de 9 yıl YİBO, lise ve meslek lisesi türü okullarda öğretmen ve yönetici olarak çalıştıktan sonra 1990 yılında rotasyon bitimi döndüğü Nevşehir’de bir dönem kasabası Uçhisar’da çalıştı.

 1991 Ocak ayından itibaren 9 yıl H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu’nda, 11 yıl Nevşehir Anadolu Lisesi’nde görev yapan Faruk ÇAMCI bu okulların en başarılı dönemlerine imza atmış olup, her iki okulda da en uzun süre müdürlük yapmış olma unvanını korumaktadır.

2010 yılı okul müdürleri rotasyonu neticesinde atandığı 2000 Evler Anadolu Lisesi müdürlüğünü 4 yıl boyunca yürüten Faruk ÇAMCI, Kardelen Koleji’nde yöneticilik üstlenmek üzere emekliliğini istedi. Nevşehir'in en köklü okullarında hizmet vererek büyük başarılara imza atan ve taraflı tarafsız herkesin saygısını kazanan Faruk ÇAMCI evli ve iki çocuk babasıdır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.