banner461
banner195

Eğitim-Bir-Sen Hedefe Odaklandı

Türkiye genelinde olduğu gibi geçtiğimiz yıldan itibaren Nevşehir’de de eğitim alanında yetkili sendika olma ünvanını kazanan Eğitimciler Birliği Sendikası yeni dönemde de yetkiyi devam ettirebilmek için çalışıyor.

Eğitim-Bir-Sen Hedefe Odaklandı
22 Şubat 2016 Pazartesi 14:21

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde olduğu gibi geçtiğimiz yıldan itibaren Nevşehir’de de eğitim alanında yetkili sendika olma ünvanını kazanan Eğitimciler Birliği Sendikası yeni dönemde de yetkiyi devam ettirebilmek için çalışıyor.

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir ve yönetim kurulu üyelerinin büyük bir azim yürüttükleri çalışmalar doğrultusunda Nevşehir’in bütün ilçeleri, beldeleri ve köylerinde bulunan eğitim kurumları tek tek ziyaret ediliyor, eğitimcilerin sorunları dinlenip ve bu sorunların çözümü adına çalışmalar yapılıyor.

Mayıs –Haziran döneminde yeniden yetkilendirme sürecinde Eğitim-Bir-Sen’in ilimizde yeniden yetkiyi kazanması için yollara koyulan sendika yönetim kurulu üyeleri bir yandan da sendikanın üye sayısının da artırılması için yoğun bir çaba sarf ediyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.