banner461
banner195

Eğitim-İş’ten Atama Bilgilendirmesi

Eğitim-İş Sendikası Nevşehir İl Temsilcisi Mustafa Malkoç, il içi yer değiştirme başvurusunda bulunacak olan eğitimcilerin en kısa sürede müracaatlarını yapmaları konusunda bilgilendirdi.

Eğitim-İş’ten Atama Bilgilendirmesi
07 Temmuz 2014 Pazartesi 18:01

banner143
banner134

 Eğitim-İş’ten Atama Bilgilendirmesi

NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-İş Sendikası Nevşehir İl Temsilcisi Mustafa Malkoç, il içi yer değiştirme başvurusunda bulunacak olan eğitimcilerin en kısa sürede müracaatlarını yapmaları konusunda bilgilendirdi.

Malkoç, “Bilindiği üzere Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumları Yönetici ve Öğretmenlerinin Norm Kadrolarına İlişkin Yönetmelik Resmi Gazete'de yayımlanmıştır. Bu çerçevede Bakanlığımıza bağlı resmi eğitim kurumlarının alanlar bazında norm kadro güncellemeleri Temmuz ayı içerisinde yapılacaktır. Bu güncellemelerden sonra yeniden Temmuz ayı içerisinde öğretmenlerin il içi isteğe bağlı yer değiştirme başvuruları alınarak atamaları gerçekleştirilecektir. İl içinde yer değiştirme başvurusunda bulunacak öğretmenlerden görev yaptığı il/ilçe dışında bulunanlar her türlü iletişim aracıyla kadrosunun bulunduğu okul müdürlüğünü bilgilendirmek suretiyle  başvuruda bulunabileceklerdir” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.