banner461
banner195

Eğitim Programı Borsa Konferans Salonunda Düzenlendi

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu ile Gazi Üniversitesi arasında yapılan işbirliği Protokolü gereğince Turistlere hizmet veren işletme sahiplerine ve çalışanlarına yönelik olarak Federal Almanya’da yerleşik Friedrich Ebert Vakfının desteğiyle Nevşehir düzenlenecek olan sertifikalı eğitim programı Nevşehir Ticaret Borsası Konferans salonunda gerçekleştirildi.

Eğitim Programı Borsa Konferans Salonunda Düzenlendi
25 Mart 2015 Çarşamba 15:59

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu ile Gazi Üniversitesi arasında yapılan işbirliği Protokolü gereğince Turistlere hizmet veren işletme sahiplerine ve çalışanlarına yönelik olarak Federal Almanya’da yerleşik Friedrich Ebert Vakfının desteğiyle Nevşehir düzenlenecek olan sertifikalı eğitim programı Nevşehir Ticaret Borsası Konferans salonunda gerçekleştirildi.

Nevşehir’in yanı sıra Antalya, Aydın, Bursa, Erzurum, İstanbul, İzmir ve Muğla illerinde de düzenlenen sertifikalı eğitim programına ilimizden de katılımın yüksek olması dikkatlerden kaçmadı. 

Turistlere Davranış Şekli, İkram ve Hizmet. Turizm İşletmeciliği Planlama ve Pazarlama, Turizm Kültür değişimi, Turizm Diplomasisi ve Turizm Yatırımcılığı gibi konuların ele alındı.

Eğitim programında Gazi Üniversitesinden Prof. Dr. Haydar Çakmak, Prof. Dr. Mehmet Yeşiltaş, Doç. Dr. M. Nail Alkan ve Sinop Üniversitesinden Yrd. Doç. Dr. Özlem Sürücü belirlenen konularla ilgili sunumda bulundular.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.