banner461
banner195

Eğitimin Son Çalışması Yapıldı

Kapadokya Kadın Dayanışma Derneğinin ortaklarından olduğu Kadına yönelik şiddetle mücadelede etkin ve sürdürülebilir modellere doğru yerel işbirlikleri oluşturma projesi sürüyor.

 Eğitimin Son Çalışması Yapıldı
20 Ekim 2014 Pazartesi 15:52

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Kadın Dayanışma Derneğinin ortaklarından olduğu Kadına yönelik şiddetle mücadelede etkin ve sürdürülebilir modellere doğru yerel işbirlikleri oluşturma projesi sürüyor.

Nevşehir’in yanı sıra Mardin ve Trabzon illerinin dahil edildiği AB Hibe Projesinde eğitim çalışmalarının Kapasite geliştirme eğitimi süreci tamamlandı. Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği hizmet binasında gerçekleştirilen eğitim çalışmalarıyla ilgili bilgiler aktaran Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Hayriye Demirbilek, “STK Kapasite geliştirme eğitimlerinin son ve üçüncü aşamasında eğitimlerimizi yaptık. Bu aşamada Lobicilik, savunuculuk eğitimine yaptık. Proje yazma eğitimlerini de tamamladık. 23 katılımcı ile tamamladığımız eğitimlerimizin ardından Kadına yönelik şiddetle mücadelede etkin ve sürdürülebilir modellere doğru yerel işbirlikleri oluşturma projesi ile ilgili çalışmalarımız ortak illerimizle birlikte sürecek” dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.