banner461
banner195

Eldivan, Nevşehir Halkına Teşekkür Etti

Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine atanan Mustafa Eldivan, teşekkür açıklamasında bulundu.

Eldivan, Nevşehir Halkına Teşekkür Etti
16 Mart 2016 Çarşamba 18:52

banner143
banner134
Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine atanan Mustafa Eldivan açıklamasında; "Görevime atandığım günden itibaren, gerek ziyaret ederek gerekse çiçekleri ile yeni görevimde şahsıma başarılar dileyen, tüm hemşerilerime iyi niyet temennilerinden dolayı canı gönülden teşekkür ederim."dedi
                                                    


Genel Sekreter V. Mustafa ELDİVAN Kimdir ?

     12.04.1972 tarihinde Kayseri de doğdu. Ortaöğrenimini İncesu Lisesinde, Lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı.
     05.01.1999 da Çorum Kaymakam Adayı olarak görevine başladı. Sırasıyla Mecitözü, Gülnar, Kıbrıscık ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. Dokuz ay süreli mesleki ve lisan eğitimini İngilterenin Nottingham şehrinde Nottingham Üniversitesinde tamamlayan kaymakamımız , Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde "6-7 Eylül Olayları Işığında Türkiye’nin Azınlık Politikası ve Yansımaları" konusunda da yüksek lisans çalışması yapmıştır.
     Kemaliye, Doğanşehir, Hacıbektaş ve Havran Kaymakamı olarak görev yapan Eldivan 29.08.2012 tarihinde Avanos Kaymakamı olarak göreve başlamıştır.
       04.03.2016 tarihli bakanlık onayı ile Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine Vekaleten atanmıştır.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.