banner461
banner195

Emekliye Ayrılan Personele Veda Yemeği

Sosyal Güvenlik İl Müdürü Kemal Duran, Ürgüp Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü yaptığı 2011/2013 tarihleri arasında beraber görev yaptığı Ürgüp Sosyal Güvenlik Merkez Personellerinden Enver İmir’in 65 yaşını doldurarak emekliye ayrılması nedeni düzenlenen Veda programına katıldı.

Emekliye Ayrılan Personele Veda Yemeği
28 Ekim 2015 Çarşamba 12:04

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Sosyal Güvenlik İl Müdürü Kemal Duran, Ürgüp Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü yaptığı 2011/2013 tarihleri arasında beraber görev yaptığı Ürgüp Sosyal Güvenlik Merkez Personellerinden Enver İmir’in 65 yaşını doldurarak emekliye ayrılması nedeni düzenlenen Veda programına katıldı.


Programa Ürgüp S.G.M. Müdürü Ali İhsan Taş, Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Aydın, Ürgüp SGM Personelleri ile Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası personelleri katıldı.

İl Müdürü Duran ve Merkez Müdürü Taş, Emekli olan Enver İmir ile diğer personeller, program öncesi Ürgüp S.G. Merkezi ile aynı binada faaliyet gösteren ve Sosyal Güvenlik Merkezimize ücretsiz yer tahsis eden Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Enver İmir onuruna verilen öğlen yemeğinde ise Ürgüp SGM ve Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odasının tüm personelleri bir araya gelerek yeni göreve başlayan iki personellerimin ayrıca tanışması sağlandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.