banner461
banner195

Emekliye Promosyon 2015 Yılından Başlasın

Türk Emekli Sen Nevşehir İl Temsilcisi Yavuz Soysaldı, Emekliye Promosyon 2015 Yılından Başlasın dedi.

Emekliye Promosyon 2015 Yılından Başlasın
22 Eylül 2016 Perşembe 10:53

banner143
banner134
 Türk Emekli Sen Nevşehir İl Temsilcisi Yavuz Soysaldı'nın o açıklaması;

Çok istedik Kurban Bayramına promosyonumuzu alalım diye, ancak yine hüsran…
Promosyon oyalaması devam ediyor. Ramazandı, kurbandı, yeni yılda, çalışmaların sonuna gelindi derken promosyon 2017 yılına kaldı.
 
Üç  aşağı  beş yukarı her şey belli! Hazırlıklarımız tamam fırsatını bulduğumuz ilk anda çalışmalarımızı sunacağız! Bankaların asgari olarak kabul ettikleri var, bizim istediğimiz var!  Buna ait çok güzel bir formülümüz var!  Bunu hükümetimize arz ettikten sonra kamuoyuyla paylaşacağız gibi söylemlerle emeklilerin hayalleri ile oynanıyor.
 
Bugüne geldiğimizde; “acele edersek bankacıların verdiğini kabul ederiz, bu bir bilek güreşidir, devam ediyor! Yılsonuna kadar sonuçlandırırız.” açıklaması yapılıyor.
 
Emekli beklemeye devam et,  mezara gidişini bekler gibi umutsuzca, sonu belli olmayan bir bekleyiş. Emeklinin bileği düştü. Güreşe tutuşan hükümet bankaların üzerine kararlı bir şekilde giderek promosyon aldatmacasını, oyununu, kandırmacasını, hikayesini bitirmelidir. Aptal yerine konmaktan bıktık artık, yeteeeer!..
 
Süreç bu kadar uzatılırken, zarara uğrayan yine biz, emekliler oluyor. Her geçen gün aleyhimize işliyor; almamız gereken promosyonları alamıyoruz. Bu nedenle promosyon 2015 yılı başından itibaren ödenmelidir.
 
Emekliler olarak buradan yetkililere sesleniyoruz. Uzun süre bekleyecek takati olmayan yaşlıları, heyecana sürükleyerek hasta olsun, ölsünler kurtulalım diyorsanız, bilmelisiniz ki herkesin dönüp dolaşıp geleceği yer bizler gibi emekliler ordusudur.  Bu kaderden kurtulamazsınız, bir an önce emeklilerinize sahip çıkınız. Dua alın, ah almayın, emeklinin ahı indirir Şah’ı…
 
 
                                                                                                          Yavuz SOYSALDI
                                                                                                          Türk Emekli Sen
                                                                                                          Nevşehir İl Temsilcisi

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.