banner461
banner195

Emlak Konut Nevşehir'de Yapım İşleri Kontrollük İhalesi yapacak!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Nevşehir'de anahtar teslimi götürü bedel projelerindeki "Yapım İşleri Kontrollük Hizmet Alım İşi" 30 Eylül'de ihale edilecek.

Emlak Konut Nevşehir'de Yapım İşleri Kontrollük İhalesi yapacak!
06 Eylül 2016 Salı 10:21

banner143
banner134
Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Nevşehir'de anahtar teslimi götürü bedel projelerindeki "Yapım İşleri Kontrollük Hizmet Alım İşi" ihale yolu ile yaptırılacak. 

Bu ihale ile Nevşehir'de inşaatları devam eden ve henüz başlamamış olan projelerin inşaatlarını kontrol edecek firma belirlenecek. 

Nevşehir Emlak Konutları'nın inşaatını Cent Yapı yapıyor ve bu proje inşaat kontrollük ihalesine çıkıyor. 

Emlak Konut İnşaat Yapı İşleri Kontrollüğü Hizmet Alım İşi ihalesi 30 Eylül'de saat 14:30'da gerçekleştirilecek. İhale Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü'nde yapılacak. İhale açık ihale usulü ile tek oturum halinde yapılacak. 

İhale Konusu İşin Adı: "Şirketimizin Nevşehir, Niğde, Kocaeli, ve  Ankara  İllerindeki İnşaat Yapım İşleri Kontrollüğü Hizmet Alım İşi"
Niteliği, Türü ve Miktarı: Şirketimizin 4 ayrı ildeki anahtar teslimi götürü bedel projelerinde, çeşitli pozisyonlardaki toplam 29 teknik personelle yapım işlerinin kontrollük hizmeti
İşin Süresi: Yer tesliminden itibaren 900 (dokuzyüz) gün

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.