banner461
banner195

Emlak Vergi Ödemelerinde Pazartesi Son Gün

Nevşehir Belediyesi, Emlak Ve İş Yerlerine Ait Çevre Temizlik vergilerinin 2’inci taksitlerini ödemeyen mükellefler için son gün uyarısı yaptı.

Emlak Vergi Ödemelerinde Pazartesi Son Gün
28 Kasım 2015 Cumartesi 23:51

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi, Emlak Ve İş Yerlerine Ait  Çevre Temizlik  vergilerinin 2’inci taksitlerini ödemeyen mükellefler için son gün uyarısı yaptı.

Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada,Emlak Ve İş Yerlerine Ait  Çevre Temizlik vergilerinin 2’inci taksitlerinin ödeme süresinin 30 Kasım 2015 Pazartesi günü sona ereceği bildirildi.


 2015 yılına ilişkin Emlak Vergisi ve iş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi ile İlan Reklam Vergisi'nin 2. taksit ödeme süresinin, 30 Kasım 2015 Pazartesi günü sona ereceği belirtilerek mükellefler uyarıldı.

Nevşehir Belediyesi  Mali Hizmetler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, yılda iki dönem olarak taksitlendirilen Emlak Vergisi ve iş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi ile İlan Reklam Vergisinin ikinci taksit ödeme süresi, Kasım ayı sonu itibariyle önümüzdeki Pazartesi günü ( Yarın) sona eriyor..

Açıklamada, mükelleflerin cezalı duruma düşmemeleri için 2015 yılına ilişkin Emlak Vergisi ve iş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi ile İlan Reklam Vergisi ödemelerini, zamanında yapmaları çağrısında bulunuldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.