banner461
banner195

En büyük hayali Kapadoya'da balona binmekti ama...

Mezarlıkta Başı Olmayan Erkek Cesedi Bulundu. Yapılan incelemelerde şahsın kimliği tespit edildi. Onun, En büyük hayali ve belkide son arzusu Kapadoya'da balona binip o manzarayı seyretmekti...

En büyük hayali Kapadoya'da balona binmekti ama...
07 Nisan 2017 Cuma 22:11

banner143
banner134
Adana'da mezarlıkta başı olmayan bir erkek cesedi bulundu. Cesedin ayak ve ellerinin de hayvanlar tarafından yenmiş olduğu ortaya çıktı. Yapılan parmak izi eşleşmesinde şahsın Antalya'nın Manavgat ilçesinden ailesinin kayıp başvurusu yaptığı Yunus Arıcı (21) olduğu, şahsın kasten yaralama gibi suçlardan çok sayıda kaydı olduğunu öğrenildi.
16 ŞUBAT'TAN BERİ KAYIPTI
Polis Arıcı'nın ailesine haber verdi. Ceset otopsi yapılması için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. Polis cesedin üzerinde yaptığı incelemede cebinden 30 lira para ve Nevşehir ilinde balona binmek için aldığı bileti buldu. Ailesiyle yapılan görüşmede 2 yıldır Arıcı'nın kendileriyle arasının iyi olmadığını, 2010 yılında da kaybolduğunu, 16 Şubat'tan bu yana Arıcı'yı aradıklarını ve en büyük hayalinin Nevşehir'de balona binip manzarayı seyretmek olduğunu söylediği öğrenildi. Polis Arıcı'nın intihar ettiğini değerlendirirken, cesedin yaklaşık 1.5 aylık olduğu, kendini ipe astığı, zamanla çürüme olduğu için başının kopup aşağı düştüğünün değerlendirildiği öğrenildi.

Yeni Şafak

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.