banner461
banner195

Engelliler gününe özel 500 fidan

Başdere Belediye Başkanı Mustafa Karaman, 3 Aralık Dünya engelliler günü münasebetiyle 500 adet çam fidanı dağıttıklarını ifade ederek, yeşil Başdere hedefimizde her türlü özel günü değerlendiriyoruz, engelli kardeşlerimiz adına diktiğimiz halkımıza dağıttığımız her fidan büyüdükçe engellilere tanınan haklar dahada iyileştirilecektir. dedi.

Engelliler gününe özel 500 fidan
03 Aralık 2013 Salı 13:43

banner143
banner134
Başdere Belediye Başkanı Mustafa Karaman, 3 Aralık Dünya engelliler günü münasebetiyle 500 adet çam fidanı dağıttıklarını ifade ederek, yeşil Başdere hedefimizde her türlü özel günü değerlendiriyoruz, engelli kardeşlerimiz adına diktiğimiz halkımıza dağıttığımız her fidan büyüdükçe engellilere tanınan haklar dahada iyileştirilecektir.  dedi.

Karaman "Engelli vatandaşlarımıza tanınan haklar bir bağış, bir iyilik değil, onların insan olmalarından kaynaklanan doğal haklarıdır. Onları insanca yaşatacak ortamları hazırlamak, üretici olarak topluma kazandırmak, toplumların en önemli sorumluluklarındandır.

Bu anlamlı günde tüm engelli vatandaşlarımızın ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü en içten dileklerimle kutlar, ömür boyu mutlu bir yaşam dilerim.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mustafa katlı - 5 yıl önce
Helal başkanim