banner461
banner195

Erdoğmuş’un Nostalji Merakı

Nevşehir merkeze bağlı Nar kasabasının Ak Partili belediye Başkanı Ali Erdoğmuş tam bir nostalji meraklısı.

Erdoğmuş’un Nostalji Merakı
26 Eylül 2013 Perşembe 10:14

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkeze bağlı Nar kasabasının Ak Partili belediye Başkanı Ali Erdoğmuş tam bir nostalji meraklısı.

Belde de yıllardır baştan sona onarım görmeyen belediye hizmet binasında geniş çaplı bir bakım onarım yaptıran Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş, belediye hizmet binasını 1923’lerin Türkiye Büyük Millet Meclisine benzetti.

Belediye binasının dış mekanında yapılan onarım çalışmaları ile binayı Türkiye Cumhuriyetinin temellerinin atıldığı o eski günlere taşıyan Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş yapılan bu çalışma ile onur duyuyor.

Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş’un nostalji merakı sadece bununla da sınırlı değil. Zira, belde de eskiye dair tandır evi geleneğini de yeniden yaşatmak isteyen belediye başkanı Erdoğmuş, önümüzdeki günlerde içerisinde bölgeye has tandır evinin de bulunduğu nostaljik bir mekan hazırlamayı da planlıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ahmet - 5 yıl önce
nostalji demek pek doğru değil. kültür, sanat ve estetik sahibi desek dağa doğru olur. duyarlılığınızdan dolayı teşekkürler sayın başkan.
Avatar
Mustafa - 5 yıl önce
başkanım söylenecek söz bulamıyorum. tebrikler
Avatar
Murat - 5 yıl önce
mükemmel olmuş. allah size sağlık ve bu şekil güzel hizmetler yapmayı nasip etsin.
Avatar
eyvallah - 5 yıl önce
nar belediyesinin daha doğrusu ali erdoğmuş un yaptığı işleri hayretle izliyoruz..nar imar açısından cazibe merkezi oldu..ılıca piknik alnının da memleketimize nezih bir ortam olarak sunulmasını heyecanla bekliyoruz.dikkat et sayın başkan nazar değmesinler
Avatar
YUSUF - 5 yıl önce
bu kadar kisitli imkanlarla helal olsun başkanim nevşehir belediyesi örnek alsin
Avatar
Osman - 5 yıl önce
plandan anladığınızı duyuyorduk ama hiç kasabaya yansımıyordu. belediye binasını görünce hak verdik. siz bu işi biliyorsunuz.gördük ve inandık. başarılar.
Avatar
ilhan - 5 yıl önce
çok güzel olmuş. tebrik ederim.
Avatar
Ahmet M - 5 yıl önce
Allah razı olsun başkanım. İnsan ölür eseri kalır. İnşallah kadir kıymetini bilirler